Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5900779931978
Producent: nieznany producent

ZESTAW GŁOWA DO STYLIZACJI WŁOSÓW + AKCESORIA: Twoja mała stylistka z pewnością zakocha się w tym fascynującym zestawie, który pełen jest możliwości kreatywnej zabawy i rozwijania wyobraźni. Zestaw zawiera wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć niezliczoną ilość ciekawych i wymyślnych fryzur!

RÓŻNORODNE AKCESORIA: W zestawie znajduje się grzebień, kolorowe spinki do włosów oraz kolorowe, doczepiane pasemka, które umożliwią tworzenie różnorodnych fryzur, takich jak warkocze, kucyki czy koki. Dzięki temu maluch może wykazać się swoimi umiejętnościami fryzjerskimi i rozwijać zdolności manualne.

PRZYGOTUJ MAKIJAŻ: Nie tylko włosy można wspaniale stylizować, ale również zadbać o idealny makijaż. W zestawie znajduje się paleta cieni oraz szminka, dzięki którym mała stylistka może wyczarować różnorodne i wyjątkowe makijaże. To świetny sposób na pobudzenie wyobraźni i rozwijanie zmysłu estetyki.

BĄDŹ KREATYWNA: Zestaw Głowa do Stylizacji Włosów oferuje niemal nieograniczone możliwości zabawy. Twoja mała fryzjerka może przejąć rolę prawdziwej stylistki we własnym studiu urody, eksperymentować z różnymi fryzurami i makijażem na chętnej modelce, która z pewnością nie będzie narzekać, że ją ciągnie podczas czesania.

KOLOROWY NASZYJNIK: Dodatkowym urokiem zestawu jest przepiękny, kolorowy naszyjnik na szyi modelki. Pozwala to jeszcze bardziej zróżnicować stylizacje i ciekawie je uzupełniać. Mała fryzjerka może dostosować makijaż czy fryzurę do kolorystyki naszyjnika, dając wyraz swojej kreatywności.

Zestaw Głowa do Stylizacji Włosów + Akcesoria to nie tylko kreatywna zabawa, rozwijająca wyobraźnię i zdolności manualne, ale także szansa na stworzenie własnego studia urody. Twoja mała fryzjerka i stylistka będzie zachwycona możliwościami, jakie daje ten zestaw, a także z dumą prezentować swoje artystyczne dzieła.

SPECYFIKACJA

wiek: 3+ certyfikaty: CE, EN 71 wymiary (dł/szer/wys): 9,5/18,5/20cm waga zestawu: 380g waga z opakowaniem: 450g

W ZESTAWIE

kasetka z cieniami i szminką grzebień 8 kolorowych spinek do włosów 4 doczepiane kolorowe pasemka naszyjnik