Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5902802914460
Producent: nieznany producent

SŁOMKI KLOCKI KONSTRUKCYJNE - ZESTAW KREATYWNY 238 EL.

Kreatywny zestaw konstrukcyjny idealnie nadaje się do składania przestrzennych budowli, figur geometrycznych czy projektów na zajęcia techniczne w szkole. Dzięki dużemu 238-elementowemu zestawowi można tworzyć wspaniałe projekty. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Plastikowe, elastyczne słomki, wieloramienne łączniki oraz piankowe koła pozwolą stworzyć dowolnie wybrany kształt- od prostych figur, po domy, promy kosmiczne czy pojazdy. Kreatywna zabawa pozwala nie tylko na rozwinięcie wielu zmysłów oraz wyobraźni, ale zapewnią dziecku zajęcie, które angażuje je na długi czas i pomaga w rozwinięciu prawdziwych pasji.

SPECYFIKACJA

 • kolory: czerwony, pomarańczowy, niebieski, zielony, żółty
 • materiał: tworzywo sztuczne
 • ilość elementów w zestawie: 238
 • wiek: 3+
 • wymiary rurek (grub/szer): 0,4/10cm
 • waga z opakowaniem: 160g

  AŻ 238 ELEMENTÓW

  Cały zestaw zawiera 4 kółka piankowe, 114 łączników oraz 120 słomek w różnych kolorach co pozwoli dziecku na stworzenie niezliczonej ilości projektów - łatwiejszych oraz trudniejszych. Ogranicza je tylko wyobraźnia. Ciekawym urozmaicenie kompletu są kółka, dzięki którym można stworzyć np. pojazdy

  KLOCKI KONSTRUKCYJNE RURKI SŁOMKI DLA DZIECI 238EL Rodzaj zestaw

  BAJECZNE KOLORY

  Elementy wykonane zostały w 5 ekstremalnie intensywnych kolorach: zielonym, żółtym, czerwonym oraz pomarańczowym. Dzięki temu dziecko może układać kolorowe bryły, które będą cieszyły oko. Bardziej zaawansowani mogą dzielić konstrukcje na segmenty kolorystyczne co urozmaici zabawę.

  KLOCKI KONSTRUKCYJNE RURKI SŁOMKI DLA DZIECI 238EL Liczba elementów 238 szt.
  KLOCKI KONSTRUKCYJNE RURKI SŁOMKI DLA DZIECI 238EL Bohater brak

  BAWI I UCZY

  Oprócz niezwykłej i wciągającej na długie godziny zabawy klocki słomki pozwalają dziecku na rozwijanie kreatywności oraz stymulują wyobraźnię. Pociecha może ćwiczyć zdolność manualne i uczyć się pracować w grupie.

  DOSKONAŁY PREZENT

  Jest to ciekawy sposób na obdarowanie najmłodszych. Prezent, który sprawi, że na twarzy dziecka pojawi się uśmiech. Edukacyjna zabawka to strzał w dziesiątkę!

  KLOCKI KONSTRUKCYJNE RURKI SŁOMKI DLA DZIECI 238EL Materiał Plastik Inny