Wczytuję dane...
Model: LEG60253
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5702016617870
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: lego

Dzyń dzyń! Pychota! Przyjechała furgonetka z lodami LEGO® City! Zrób jeszcze jedną rundkę na deskorolce, a potem zdejmij kask i kup smaczną przekąskę sobie i swojemu uroczemu pieskowi. Pomóż sprzedawczyni serwować smakowite lody w rożkach i na patykach. Potem zamknij okienko i siądź za kierownicą niezwykłej, wielobarwnej furgonetki. Gdzie będzie Twój kolejny przystanek?

 

Zestaw LEGO® City Furgonetka z lodami (60253) pozwoli dzieciom stać się bohaterami dnia codziennego.

Serwowanie minifigurkom zimnych lodów w skwarny dzień to naprawdę chwalebny czyn! Minifigurka sprzedawczyni może serwować lody z wnętrza furgonetki lub prowadzić pojazd.

Do tego w komplecie jest też jej klient z deskorolką i uroczym psem, wiec samodzielna zabawa w odgrywanie ról będzie jeszcze ciekawsza.  

Rewelacyjny zestaw do budowania dla dzieci

W pudełku znajdziesz instrukcje budowania zestawu LEGO City Furgonetka z lodami.

Możesz też skorzystać z internetowej funkcji Instructions PLUS, którą znajdziesz w aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety.

To interaktywne instrukcje budowania z praktycznymi narzędziami do powiększania i obracania modelu, które pomogą szybko przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji.  Modele superpojazdów LEGO City dla dzieci Zestawy z serii LEGO City Superpojazdy pozwalają dzieciom przyjrzeć się z bliska ulubionym pojazdom oraz maszynom, które poruszają się po lądzie, po wodzie i w powietrzu.

Realistyczne zabawki konstrukcyjne inspirują do pomysłowej zabawy, która w wesoły i emocjonujący sposób odzwierciedla prawdziwe życie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...