Wczytuję dane...
Kod producenta: 11
Realizacja zamówienia: 1 dni
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5902367977474
Wysyłka od: 11.00 PLN
Producent: nieznany producent

Latarka L3122

WYDAJNA DIODA – emituje silne światło, które dobrze rozjaśnia oświetlaną powierzchnię, pomieszczenie lub teren.

FUNKCJA ZOOM – umożliwia koncentrację lub rozproszenie promienia światła, w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika.

PORĘCZNA – stosunkowo mały rozmiar oraz kompaktowa, zwarta budowa powodują, że latarkę łatwo trzymać w dłoni, a także w prosty sposób można ja schować do kieszeni.

UCHWYT – latarka wyposażona jest w sznurek, który umożliwia stabilniejsze trzymanie, a także pozwala na przyczepienie bądź powieszenie.

SPECYFIKACJA

moc: 3W

zasilanie: 3x bateria AAA 1,5V (brak w zestawie)

wymiary (dł min-max/szer): 12-13/3,5cm

waga: 45g

Podręczne źródło światła, to istotne urządzenie nie tylko w domu, warsztacie, czy garażu. To także niezbędny sprzęt na wszelkiego rodzaju wyprawach sportowych oraz turystycznych. Latarka LED z wydajną diodą, która emituje silne światło, w wystarczającym stopniu oświetli każdego rodzaju powierzchnię, a także rozjaśni najbliższe otoczenie w pomieszczeniu lub w terenie.

Funkcja ZOOM pozwala na skupienie promienia latarki, aby intensywniej oświetlić wybrany punkt. Funkcja ta umożliwia również rozproszenie światła, aby w większym zakresie rozjaśnić powierzchnię. Wystarczy rozsunąć przód latarki z soczewką. Latarka LED posiada stosunkowo małe rozmiary, które gwarantują pewny i stabilny uchwyt, a dodatkowo sprawiają, że w prosty i łatwy sposób można ją schować do kieszeni czy plecaka.

Przymocowany do obudowy sznurek ułatwia trzymanie latarki w ręce bądź może służyć jako zaczep, który pozwoli na jej zawieszenie lub przypięcie. Latarka zasilana jest na 3 baterie AAA (brak w zestawie), a jej włączanie i wyłączanie odbywa się za pomocą dobrze widocznego, czerwonego przycisku.