Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5902802912237
Producent: nieznany producent

ZABEZPIECZENIE SZAFEK - ZESTAW 10 SZTUK

  • BEZPIECZNA – zabezpiecza nie tylko małe paluszki przed przypadkowym przytrzaśnięciem. To również idealny sposób na zabezpieczenie przed otwarciem mebli, w których znajdują się przedmioty niebezpieczne dla dziecka – np. szuflady z nożami. Klips nie otworzy się bez naciśnięcia w prawidłowy sposób, dzięki czemu zawartość szafki/szuflady będzie bezpieczna. Mocna i wytrzymała taśma dwustronna bardzo dobrze trzyma się powierzchni, dzięki czemu blokada nie odpada pod wpływem szarpnięcia.
  • UNIWERSALNA – pasuje do większości szafek i szuflad, może być stosowana również do lodówki.
  • ŁATWY MONTAŻ – do montażu blokady do szuflad nie są potrzebne żadne narzędzia. Wystarczy oczyścić powierzchnię szafki/szuflady i odtłuścić ją, a następnie przykleić zabezpieczenie szafek. Blokadę przyklejamy tak, aby jedna jej część znalazła się na drzwiczkach, a druga na ściance szafki/szuflady.
  • BEZPROBLEMOWY DOSTĘP DLA DOROSŁYCH - do zawartości mebla, bez konieczności odklejania zabezpieczenia. Wystarczy przycisnąć zabezpieczenie w odpowiednim miejscu, a klips otworzy się. Po wyjęciu z szafki/szuflady potrzebnych akcesoriów wystarczy zamknąć blokadę do szuflad i znów spełnia swoją funkcję..

SPECYFIKACJA

  • kolor: czarny
  • długość zabezpieczenia: 20cm
  • waga zestawu: 130g

W ZESTAWIE

  • 10 sztuk

Bardzo prosta w montażu blokada do szafek to idealny sposób na zabezpieczenie paluszków Twojego dziecka przed przytrzaśnięciem. Jest bardzo uniwersalna - nadaje się nie tylko do zabezpieczenia szafek, ale również szuflad czy lodówki. Do montażu blokady do szuflad nie są potrzebne żadne narzędzia. Służy do tego mocna i wytrzymała taśma dwustronna. Wystarczy oczyścić powierzchnię szafki/szuflady i odtłuścić ją, a następnie przykleić zabezpieczenie szafek. Blokadę przyklejamy tak, aby jedna jej część znalazła się na drzwiczkach, a druga na ściance szafki/szuflady. Mocna taśma gwarantuje, że blokada do szafki nie odklei się pod wpływem szarpnięcia i doskonale będzie spełniać swoją rolę.

Blokada do szuflad została zaprojektowana tak, żeby gwarantować osobie dorosłej bezproblemowy dostęp do zawartości mebla, bez konieczności odklejania zabezpieczenia. Wystarczy przycisnąć zabezpieczenie w odpowiednim miejscu, a klips otworzy się. Po wyjęciu z szafki/szuflady potrzebnych akcesoriów wystarczy zamknąć blokadę do szuflad i znów spełnia swoją funkcję. Zabezpieczenie do szafek jest bardzo estetyczne – zamontowane na jasnych meblach nie zwraca na siebie uwagi.

Aby otworzyć szafkę, nie musisz odklejać całej blokady - wystarczy, że otworzysz jedną stronę zabezpieczenia, a potem ponownie zamkniesz.