Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5902277213136
Producent: inny

TECZKA SZKOLNA A4 Z GUMKĄ 

Ta niebieska teczka szkolna A4 z gumką to doskonałe narzędzie do przechowywania i organizacji dokumentów.

Główne cechy tego produktu to:

  1. Idealna na format A4: Teczka została zaprojektowana specjalnie dla dokumentów o standardowym formacie A4. Pomieści arkusze papieru, notatki, zadania domowe i wiele więcej.

  2. Wykonana z wytrzymałego materiału: Teczka została wykonana z wytrzymałego materiału, który zapewnia jej trwałość i ochronę dokumentów. Możesz być pewien, że Twoje dokumenty będą bezpieczne i dobrze chronione.

  3. Wyposażona w elastyczną gumkę: Teczka posiada praktyczną gumkę, która trzyma dokumenty na miejscu. Dzięki niej unikniesz przypadkowego wypadnięcia dokumentów i utrzymasz porządek w teczce.

  4. Stylowa zielona kolorystyka: Teczka w zielonym kolorze dodaje energii i ożywienia. To świetny wybór dla osób, które chcą wprowadzić kolorowy akcent do swojej szkolnej lub biurowej organizacji.

  5. Praktyczna i funkcjonalna: Teczka jest łatwa w użyciu i zapewnia wygodne przechowywanie dokumentów. Dzięki niej będziesz mógł trzymać swoje dokumenty w porządku i mieć do nich łatwy dostęp.

Teczka szkolna A4 z gumką zielona to nie tylko praktyczne narzędzie, ale także stylowy dodatek do Twojej szkolnej torby. Zapewnia ochronę i organizację dokumentów, jednocześnie prezentując się atrakcyjnie i wyróżniając się spośród innych teczek.