Wczytuję dane...
EAN: 5903039760080
Producent: nieznany producent

DREWNIANA ZABAWKA EDUKACYJNA DOPASUJ KSZTAŁTY

ZACHWYC DZIECKO EDUKACYJNĄ DREWNIANĄ ZABAWKĄ DOPASUJĄCĄ KSZTAŁTY

Ta cudowna drewniana zabawka edukacyjna zapewni Twojemu dziecku wiele radości i nauki! Wykonana z solidnego drewna, zachwyci każdego malucha swoją uroczą formą.

Zabawa polega na dopasowywaniu kolorowych klocków do odpowiednich otworów w sorterze. Dodatkowo, sorter to uroczy pojazd, który posiada przymocowany sznureczek, ułatwiający prowadzenie auta podczas zabawy.

Twoje dziecko będzie się bawić i jednocześnie rozwijać, poznając różne kształty i ćwicząc logiczne myślenie. Oprócz tego, zabawka pomoże w nauce nazw kolorów, pobudza kreatywność i rozwija zdolności manualne.

Sorter, dzięki górnej wyciąganej części, umożliwia łatwe wyjmowanie klocków i pozwala dziecku zabrać swoje ulubione zabawki w podróż.

Zestaw zawiera 17 elementów, w tym 16 różnokolorowych klocków oraz uroczego samochodzika/sortera. Klocki mogą być również używane do budowania prostych konstrukcji, dodając ekstra frajdy i możliwości kreatywnego rozwoju.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla nas priorytetem, dlatego krawędzie klocków zostały starannie wyszlifowane, eliminując ryzyko zadrapań czy drzazgi w rączkach.

Ta magiczna zabawka zapewni Twojemu maluchowi wiele godzin wspaniałej zabawy, dając mu jednocześnie szansę na naukę i rozwijanie umiejętności. To doskonały prezent, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu dziecku!

Wymiary zabawki to 23,5 cm x 15 cm x 9,5 cm, a klocki mają około 3,5 cm.

Opakowanie ma wymiary 25 cm x 16 cm x 10 cm.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...