Wczytuję dane...
Model: KX7459
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903039701472
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: nieznany producent

Przedstawiam wspaniały sorter drewniany w kształcie uroczego pociągu z kolorowymi klockami. Ta wyjątkowa zabawka wykonana jest w całości z drewna i dostarcza wiele korzyści edukacyjnych i rozrywkowych dla dzieci.

Zestaw ten stymuluje rozwijanie zręczności i zdolności manualnych u dzieci, pomaga w nauce logicznego myślenia oraz cierpliwości. Dodatkowo, wspomaga rozwijanie wyobraźni i kreatywności dziecka poprzez zachęcanie do eksploracji różnych kształtów i kolorów.

Pociąg wyposażony jest w ruchome koła i krótki sznurek umieszczony z przodu, co pozwala dzieciom przesuwać i ciągnąć go z łatwością. To doskonały sposób na zachęcenie malucha do ruchu i zabawy.

W zestawie znajdziesz lokomotywę oraz dwa wagony, z których każdy zawiera zdejmowalne klocki w czterech różnych kolorach: żółtym, czerwonym, zielonym i niebieskim. To świetna okazja do nauki rozpoznawania kolorów i kształtów.

Dodatkowo, dbamy o bezpieczeństwo Twojego dziecka – wszystkie krawędzie i boki są starannie wyszlifowane, aby zapewnić bezpieczną zabawę.

Ten sorter drewniany w formie pociągu to idealny pomysł na prezent, który z pewnością zachwyci każde dziecko. To nie tylko zabawa, ale także cenna nauka w jednym. Wspieraj rozwój Twojego malucha i zapewnij mu długie godziny kreatywnej zabawy.

Wymiary pociągu: 30 cm x 9 cm x 6 cm.

Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.

wymiary opakowania 30x 9,5x 6,5 cm