Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903039711402
Producent: nieznany producent

DREWNIANY ZEGAR Z PUZZLAMI - EDUKACYJNY SORTER

Ten uroczy drewniany zegar z puzzlami to doskonałe narzędzie do nauki poprzez zabawę. Oferuje wiele możliwości rozwoju, łącząc w sobie edukację i zabawę. Główne cechy tego produktu to:

- Średnica 18,5cm: Zegar jest idealnego rozmiaru, aby dzieci mogły go łatwo obsługiwać i bawić się nim.

- Tarcza wykonana z naturalnego, jasnego drewna z kolorową aplikacją: Wzór Królik. Dzięki naturalnemu drewnu i przyjaznemu wzorowi z królikiem, zegar zachęca do eksploracji i nauki.

- Cyfry to drewniane kolorowe klocki, które należy dopasować do otworów w tarczy. Dziecko może ćwiczyć liczenie i rozpoznawanie cyfr, jednocześnie doskonaląc swoje zdolności motoryczne.

- Idealny do nauki kolorów, kształtów oraz cyfr: Zegar pomaga dzieciom rozpoznawać kolory, kształty i cyfry, rozwijając jednocześnie ich zdolności poznawcze.

- Nauka poprzez zabawę: Produkt ten łączy naukę z zabawą, co sprawia, że dzieci uczą się w sposób przyjemny i angażujący.

- Zegar posiada 2 ruchome wskazówki: godzinowa i minutowa w kolorze czerwonym. To umożliwia dzieciom naukę odczytywania czasu i zegara.

- Wymiary opakowania: 19cm x 19cm x 2,5cm. Produkt jest odpowiednio spakowany, co ułatwia przechowywanie i transport.

Ten drewniany zegar z puzzlami to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności matematycznych i poznawczych u dzieci, a jednocześnie dostarcza wiele frajdy i zabawy.