Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903039714472
Producent: nieznany producent

DREWNIANA UKŁADANKA 3D POJAZDY 6w1

Zanurz się w świat fantastycznej zabawy z tą układanką 3D w formie drewnianych klocków przedstawiających różnorodne środki transportu!

Główne cechy:

  • 6 różnych wzorów: Lokomotywa, Koparka, Auto, Samolot, Statek, Karetka - pozwól dziecku odkryć różnorodność pojazdów i rozwijać wyobraźnię.
  • Edukacyjne aspekty: Ta układanka to nie tylko zabawa, ale także narzędzie wspierające naukę. Dzięki niej dziecko rozwija logiczne myślenie, zdolności przestrzenne i naukę nazw kolorów oraz zwierzątek.
  • Bezpieczne materiały: Klocki wykonane z drewna zostały precyzyjnie wyszlifowane, pozbawione ostrych krawędzi i całkowicie bezpieczne dla maluszka.
  • Wibranty kolorystyka: Żywe, ciepłe barwy zachęcają dziecko do aktywnej zabawy i odkrywania nowego świata.
  • Podróż pełna kolorów: Ułożenie spójnego obrazka każdego z pojazdów przyniesie mnóstwo radości i zapewni niezapomniane wrażenia z podróży.

Zestaw zawiera 9 kolorowych drewnianych kostek o jednakowych wymiarach, a ich duży rozmiar zapobiega przypadkowemu połknięciu.

To doskonała zabawka, która nie tylko dostarcza radości, ale również pomaga w rozwoju dziecka na wielu płaszczyznach. Baw się, ucz się i odkrywaj wspaniały świat pojazdów dzięki tej drewnianej układance 3D!

Wymiary:

Jedna kostka: 3,5cm x 3,5cm x 3,5cm

Cała układanka: 10cm x 10cm x 3,5cm

 wymiary opakowania 13 x 15 x 3,5 cm