Wczytuję dane...
Model: KX7503
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903039710597
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: nieznany producent

Klocki konstrukcyjne Kolorowe Słomki - Zestaw 210 elementów

Odkryj nieskończone możliwości tworzenia z naszym zestawem klocków konstrukcyjnych w kształcie kolorowych słomek! To zestaw kreatywny, wykonany z bezpiecznego plastiku, który nie tylko bawi, ale także rozwija zdolności manualne, wyobraźnię i kreatywność Twojego dziecka.

Główne cechy:

  1. Rozbudzają wyobraźnię i pobudzają kreatywność: Kolorowe słomki zachęcają do eksperymentowania i tworzenia najróżniejszych wzorów, kształtów i form. Wyobraźnia Twojego małego konstruktora nie będzie miała żadnych ograniczeń!

  2. Dla młodych architektów: Twoje dziecko będzie mogło budować zarówno proste, jak i skomplikowane konstrukcje, zarówno w domu, jak i na podwórku. Klocki "Kolorowe Słomki" zapewnią godziny fascynującej zabawy.

  3. Doskonała zabawa dla całej rodziny: Niech zabawa klockami stanie się pretekstem do wspólnego spędzania czasu. Wspólne budowanie z rodzicami lub innymi dziećmi uczy także wartościowego dzielenia się i współdziałania.

  4. Rozwija umiejętności: Zabawa  SłomkamiZestaw 210 kolorowych słomek - doskonała zabawa dla dzieci! Wyobraźnia i kreatywność rozwijają się podczas budowania najróżniejszych konstrukcji. Ćwiczy zdolności manualne, koncentrację i koordynację wzrokową. Wspólne budowanie uczy współdziałania. Zapakowane w estetyczne pudełko 30x20,5x8 cm. wspiera rozwój zdolności manualnych, koncentracji, koordynacji wzrokowej, wyobraźni oraz kreatywności u Twojego dziecka.

Zestaw zawiera aż 210 elementów, które umożliwiają tworzenie niezliczonych kompozycji. Wymiary jednej słomki wynoszą 18 cm.

Pakowane w estetyczne, oryginalne pudełko o wymiarach 30x20,5x8 cm, klocki "Kolorowe Słomki" to również idealny pomysł na prezent dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku.

Pozwól swojemu dziecku wkroczyć do świata pełnego kreatywnej zabawy i rozwijających doświadczeń. Zestaw klocków konstrukcyjnych  Słomki - niech wyobraźnia rozbudza się na całego!