Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903039710283
Producent: inny

Pojazd Indukcyjny MAGIC INDUCTIVE CARV

Pojazd Indukcyjny MAGIC INDUCTIVE CARV to innowacyjna zabawka, która łączy w sobie zarówno elementy samochodu jak i magicznej interakcji z mazakiem. Twoje dziecko będzie zachwycone możliwościami, jakie oferuje ten inteligentny samochód.

Główne cechy pojazdu to:

  • Samochód + mazak: Wystarczy, że namalujesz mazakiem trasę, a auto będzie automatycznie nią podążać. Dzięki tej funkcji, inteligentne autko skręca zgodnie z trasą, którą prowadzi wyznaczony szlaczek.
  • Zasilanie na 4 baterie LR 44 (w zestawie): Dzięki niewielkim wymiarom oraz niskiemu zużyciu energii, zabawka jest wydajna i przyjazna dla środowiska.
  • Wymiary autka: 7cm x 6cm x 3,5cm. Zabawka jest kompaktowa, co pozwala dziecku na zabieranie jej ze sobą praktycznie wszędzie.
  • W zestawie: Autko, mazak, kartka z przykładowo wyznaczoną trasą oraz instrukcja obsługi. Wszystko, co potrzebne, aby cieszyć się fantastyczną zabawą.

Pojazd Indukcyjny MAGIC INDUCTIVE CARV to nie tylko wspaniała zabawka, ale także doskonały pomysł na prezent. Zapakowany w estetyczne opakowanie, idealnie sprawdzi się jako upominek dla każdego małego miłośnika motoryzacji i kreatywnej rozrywki.

Uwaga!

Przed rozpoczęciem zabawy należy wyjąć zabezpieczenie z baterii.

wymiary opakowania 19x12x5

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...